Geri

Hazır Şablonlar ve Checklistler

Yeni bir girişimi başlatmaya veya mevcut olanı büyütmeye yönelik stratejiler geliştirmenize yardımcı olmak üzere, girişimcilik ve iş geliştirme üzerine tasarlanmış, özelleştirilebilir hazır şablonlar ve checklistlerden faydalanabilirsiniz.

* Dökümanlarımız Türkçe ve Arapça’dır.

İNGEV GDM uzmanları tarafından hazırlanan aşağıdaki şablon ve checklistleri bir başlangıç noktası olarak kullanabilirsiniz. Özelleştirdiğiniz şablonlar ve checklistlerle ilgili uzman tavsiyesi ve geri bildirim için bir İNGEV GDM mentorundan destek alabilirsiniz. 

Girişimcilik ve İş Geliştirme Hazır Şablonlar

Business Model Canvas, iş modeli hazırlamada dünyaca bilinen ve uygulanan bir şablon. Bir iş fikrini hızlı ve kolay bir şekilde yazmak ve…

İş planı, bir işletme için pazarlama, satış, finans ve operasyonel perspektiflerden bakarak bir yol haritası çıkarılmasıdır.

Mevcut girişimler için hazırlanabilecek büyüme planı, girişimin ilk aşamasında yapılan iş planına bir ölçüde benzemekle birlikte, yeni yatırımın…

İşletmenizin güçlü, zayıf yönlerini, fırsatlarını ve tehditlerini belirlemek için bu özelleştirilebilir şablonu indirin. SWOT analizi için…

Satış organizasyonu ve satış stratejinizle ilgili güçlü ve zayıf yönlerinizi, fırsatları ve tehditleri belirlemek için bu özelleştirilebilir şablonu indirin.

Networking, işinizi geliştiren, ufkunuzu açan, size yeni şeyler katan iş bağlantılarınızdır. Sektör toplantıları, fuarlar, iş dünyası dernek ve…

Girişimcilik ve İş Geliştirme Checklistler

Bu checklist ile iş fikri geliştirme sürecinin 2 temel aşamasını içeren eksiksiz bir yapılacaklar listesine erişeceksiniz.

Bu checklist ile, iş fikrinizi iş planına geçirirken faydalanabileceğiniz eksiksiz bir yapılacaklar listesine erişeceksiniz.

Bu checklist ile, pazar, rekabet ve hedef kitlenizi daha iyi tanımak için sorgulamanız ve cevaplamanız gereken eksiksiz bir yapılacaklar…

Bu checklist ile, pazarlama planı oluştururken kullanılabileceğiniz eksiksiz bir yapılacaklar listesine erişeceksiniz.

Bu checklist ile, fiyatlama stratejinizi oluştururken kullanılabileceğiniz eksiksiz bir yapılacaklar listesine erişeceksiniz.

Bu checklist ile, pazarlama iletişimi planı oluştururken kullanılabileceğiniz eksiksiz bir yapılacaklar listesine erişeceksiniz.

Bu checklist ile, satış ve dağıtım stratejinizi oluştururken faydalanabileceğiniz eksiksiz bir yapılacaklar listesine erişeceksiniz.

Bu checklist ile, herhangi bir girişimin en önemli varlığı olan markanızı konumlandırırken faydalanabileceğiniz eksiksiz bir yapılacaklar…

Bu checklist ile, satışlarınızı artırmak, işinizi geliştirmek için faydalanabileceğiniz eksiksiz bir yapılacaklar listesine erişeceksiniz.

Bu checklist ile, müşteri sayısını artırmak, daha fazla müşteriye sahip olmak üzere faydalanabileceğiniz eksiksiz bir yapılacaklar listesine erişeceksiniz.