Geri

İNGEV GDM girişimcilik yolculuğunuzu desteklemek üzere her zaman yanınızda

Girişimciliğin zor bir yolculuk olduğunu biliyoruz. Bu yolculuğun bazılarımız için daha zor olduğunu da biliyoruz. İNGEV GDM, daha fazla desteğe ihtiyaç duyabilecek dezavantajlı kitleler için girişimcilik yolculuğunu mümkün ve sürdürülebilir kılmayı hedefliyor.

Başarıya Giden Yol Bazıları için Daha Zor

Kimi girişimciler için zor olan iş yapmak konusundaki bilgi eksikliği, kimi girişimciler için ise finansmana ve temel kaynaklara erişim. İhtiyaçlar ne olursa olsun, İNGEV GDM başarmak için çıkılan bu yolculuğu girişimciler için kolay ve mümkün hale getirmek üzere ücretsiz veya uygun maliyetle eğitim, mentorluk ve kaynaklara erişim imkanı sağlıyor. 

Hizmetlerimiz

Canlı Webinar ve Workshoplar

İNGEV GDM, işinizi kurmanıza ve geliştirmenize yardımcı olacak CANLI webinar ve workshoplara ev sahipliği yapıyor. Ücretsiz veya uygun fiyatlı etkinliklerde yerinizi alın.
Kayıt Ol

Kayıtlı Webinarlar

İNGEV GDM online kayıtlı webinarları ile canlı webinarlara istediğiniz zaman erişim sağlayabilir, mevcut webinar galerimizden istediğiniz konulu webinarı izleyebilirsiniz.
Hemen İzle

Online Eğitimler

İş fikrini girişime dönüştürmek isteyen girişimciler, işini büyütmek isteyen KOBiler, işinde ustalaşmak isteyen çalışanlar; online eğitim modüllerimizle tanışın.
Hemen İzle

Bilgi Merkezi

Yeni bir girişimi başlatmaya veya mevcut olanı büyütmeye yönelik stratejiler geliştirmenize yardımcı olmak üzere, girişimcilik ve iş geliştirme üzerine tasarlanmış, özelleştirilebilir hazır şablonlar ve checklistlerden faydalanabilirsiniz.
Hemen İzle