Geri

Yabancı Girişimciler için Pratik Bilgiler

“Yabancı Girişimciler için Pratik Bilgiler”, her biri ortalama 3-4 dk. uzunlukta 17 adet bilgilendirme modülünden oluşan bir kısa eğitim serisi. Yabancı girişimcilere yönelik olarak hazırlanan bu modüllerin her birinde şirket kurma, şirket sahipliğinin getirdiği yasal sorumluluklar, pazarlama ve satışı destekleyebilecek pratik bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz.

“Yabancı Girişimciler için Pratik Bilgiler” ile;

  • Türkiye’de yabancı bir girişimci olarak yasal ve operasyonel bilgilere hızlıca ve pratik bir anlatımla ulaşabilirsiniz: Şirket kuruluşundan, çalışma izni alınması ve sigorta primlerinin ödenmesine kadar önemli yasal faaliyetleri ve pazarlama ve satışı destekleyebilecek pratik bilgileri hızlıca öğrenebilirsiniz.
  • Bu konularla ilgili olarak İNGEV GDM’nin diğer tüm kaynaklarından faydalanabilirsiniz: Kısa bilgilendirmelerle aktarılan bu konuların birçoğunda hazırlanmış daha kapsamlı   eğitim ve webinarlar da dahil olmak üzere İNGEV GDM’nin tüm kaynaklarından faydalanabilirsiniz. 
  • Daha fazla bilgi ihtiyacı durumunda mentorunuzdan yardım alabilirsiniz: Farklı sektörlerde ve pozisyonlarda tecrübeli İNGEV GDM mentorlarına sorularınızı yöneltebilir, önerilerini alabilirsiniz.  

17 modülden oluşan “Yabancı Girişimciler için Pratik Bilgiler” serisine başlamanın tam zamanı!