İNGEVGDM İş Başında

“İNGEV GDM, 250’den fazla şirketin kurulmasını destekledi”
 
İNGEV GDM, “Uyum için İş Mentorları” projesi başladığından beri 250’den fazla şirketin kurulmasına, farklı sektörlerden 1600'ün üzerinde Suriyeli işletmenin danışmanlık hizmeti almasına imkan sağladı.
İNGEV GDM, Suriyeli işletmelerin finansal entegrasyonunu güçlendirmek ve sosyal uyuma destek olmak üzere, gelecek aylarda da faaliyetlerini hız kesmeden devam ettirecek.


 
Kurulduğu tarih olan 14 Aralık 2018’den – 15 Haziran 2020’ye kadarki dönem olan son 16 ayda İNGEV GDM kapsamında:
 
  • 4500'in üzerinde çağrı alarak, Suriyeli girişimcilerin Türkiye’de hukuki ve finansal mevzuata dair sorularını cevapladı.
  • İş geliştirme, pazarlama, hukuk, finans ve bilişim teknolojisi konusunda 1600’ün üzerinde Suriyeli işletmeye danışmanlık hizmeti verdi. 
  • 250’den fazla şirketin kurulumu gerçekleştirdi.
  • 450’den fazla çalışma izni alındı.
  • 14 “Bilgilendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.
  • 14 webinar düzenlendi.
İNGEV GDM Haberler

İNGEV GDM’de Covid-19 Salgını ve Sonrası

İNGEV GDM girişimcilerin iş fikirlerini hayata geçirmeleri, mevcut işletmelerinin kapasitesini artırmaları ve büyümelerini desteklemek amacı ile farklı hizmetler sunmaya devam ediyor. Haberin devamı...

“İNGEV Danışmanlık Günler”i Webinarlar ile Devam Ediyor.

İNGEV Girişimcilerle uzmanları bir araya getirdiği “İNGEV Danışmanlık Günleri” etkinliklerine webinarlar aracılığı ile devam ediyor. Haberin devamı...

İNGEV GDM Videolar
Türkiye’de şirket sahiplerinin sorumluluklarından, aktif sektörlere, Türkiye’de iş bulmadan, fuarlara, KOBİ desteklerinden, ihracat teşviklerine 22 farklı konuda Suriyeli işletmelere kılavuz niteliğinde videolar hazırladık.
 
Ayrıca şirket sahiplerinin sorumlulukları, ABD’de iş kurmak, potansiyeli yüksek sektörler, çalışma izinleri ve Türk bankalarında hesap açma gibi kapsamlara da bu videolar aracılığı ile ulaşılabilir.
 
http://www.ingevgdm.org/videolar/
“Better and Fair Life for All”…
Share Share
Tweet Tweet
Forward Forward
Copyright © 2020 İNGEV, Bütün hakları saklıdır.

Mail adresimiz:
info@ingev.org

Tercihlerinizi güncellemek ya da abonelikten çıkmak istiyorsanız lütfen bize email yoluyla bildiriniz.