İNGEV
Girişimcilik Destek Merkezi
(İNGEV GDM) İş Başında!

“İNGEV GDM, İşletmeler için Fark
Yaratmaya Devam Ediyor”

 
İNGEV GDM, “Uyum için İş Mentorları” projesi başladığından beri 240’dan fazla şirketin kurulmasına, farklı sektörlerden 800'ün üzerinde Suriyeli işletmenin danışmanlık hizmeti almasına imkan sağladı. İNGEV GDM, Suriyeli işletmelerin finansal entegrasyonunu güçlendirmek ve sosyal uyuma destek olmak üzere, gelecek aylarda da faaliyetlerini hız kesmeden devam ettirecek.
 
Kurulduğu tarih olan 14 Aralık 2018’den – 20 Nisan 2020’ye kadarki dönem olan son 16 ayda İNGEV GDM kapsamında: 

 
- 4000'in üzerinde çağrı alarak, Suriyeli girişimcilerin Türkiye’de hukuki ve finansal mevzuata dair sorularını cevapladı.
- İş geliştirme, pazarlama, hukuk, finans ve bilişim teknolojisi konusunda 800'nin üzerinde Suriyeli işletmeye danışmanlık hizmeti verdi.  
- 240’dan fazla şirketin kurulumu gerçekleştirdi.
- 14 “Bilgilendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.
- 100’den fazla çalışma izni alındı.
- 10 webinar düzenlendi.
İNGEV GDM Haberler

İNGEV GDM’de Hizmetlerimize Hız Kesmeden Devam Ediyoruz

İNGEV GDM girişimcilerin iş fikirlerini hayata geçirmeleri, mevcut işletmelerinin kapasitesini artırmaları ve ekonomiye katkı sağlayan sürdürülebilir işletmelere sahip olmalarını desteklemek amacı ile farklı hizmetler sunmaya devam ediyor. Haberin devamı...

İNGEV GDM Webinarları, Türkiye’nin Her Yerinden Suriyeli KOBİ Temsilcilerini Buluşturuyor

Ocak ayında başlayan İNGEV webinarlarını haftalık seriler halinde canlı olarak yayınlamaya başladık ve Suriyeli girişimcileri Covid-19 kapsamında mali destekler ve düzenlemeler, bu dönemde yasal süreçler, işveren ve çalışanlar için güncel mevzuatlar hakkında bilgilendirdik. Haberin devamı...

İNGEV GDM Videolar
Türkiye’de şirket sahiplerinin sorumluluklarından, aktif sektörlere, Türkiye’de iş bulmadan, fuarlara, KOBİ desteklerinden, ihracat teşviklerine 22 farklı konuda Suriyeli işletmelere kılavuz niteliğinde videolar hazırladık.
 
Ayrıca şirket sahiplerinin sorumlulukları, ABD’de iş kurmak, potansiyeli yüksek sektörler, çalışma izinleri ve Türk bankalarında hesap açma gibi kapsamlara da bu videolar aracılığı ile ulaşılabilir.
 
http://www.ingevgdm.org/videolar/
“Better and Fair Life for All”…
Share Share
Tweet Tweet
Forward Forward
Copyright © 2020 İNGEV, Bütün hakları saklıdır.

Mail adresimiz:
info@ingev.org

Tercihlerinizi güncellemek ya da abonelikten çıkmak istiyorsanız lütfen bize email yoluyla bildiriniz.